Zdjęcie mieszkania symbolizujące ofertę indywidualną

WSPÓŁPRACA Z DEVELOPERAMI I INWESTORAMI

Razem możemy tworzyć bardziej unikatowe domy i mieszkania, dostarczać jakość, zwiększać marżę.
Współpraca na różnych etapach inwestycji.

Jesteś inwestorem w branży nieruchomości, kupujesz, sprzedajesz, ‘flipujesz’, wynajmujesz, być może budujesz. Niezależnie od tego czy masz wieloletnie doświadczenie, czy właśnie zgromadziłeś/aś kapitał, który chciał/abyś zainwestować w nieruchomości i potrzebujesz osoby, która maksymalnie wykorzysta potencjał jego wnętrza, doda blasku – trafiłeś w dobre miejsce, oto przykłady działań, które możemy podjąć razem:

WYBÓR PROJEKTU BUDYNKU

Wybór projektu budynku, który będzie po prostu atrakcyjny, wyróżni się spośród innych. Wybierając spośród kilku projektów, mam wstępną wizję jak można je urządzić i wybieram ten, który uważam, że ma największy potencjał na ładne, eleganckie, przestronne i przyjemne wnętrze i wizję tą urzeczywistniam. Biorę pod uwagę efektywne wykorzystanie przestrzeni: powierzchnia vs. liczba pomieszczeń, dodatkowe atuty np. możliwość zrobienia antresoli, przerobienia wnęki w salonie na część biurową itp.

POMOC W WYBORZE ODPOWIEDNIEJ LOKALIZACJI I DZIAŁKI

Wybór odpowiedniej lokalizacji i działki kompatybilnej z planowanym kształtem budynku lub z planowanym ogólnym typem budynku (np. dom parterowy, piętrowy, w formie litery L), tak by budynek mieścił się, dobrze komponował się z ogrodem i by ogród był dodatkowym atutem inwestycji

MODYFIKACJE UKŁADU ŚCIAN W PROJEKCIE

Modyfikacje układu ścian w projekcie, czyli ‘małe tricki’ dzięki którym np. na tej podobnej powierzchni zamiast sypialni, możemy zyskać apartament sypialniany z dwiema garderobami i dedykowaną łazienką. Przy podobnym nakładzie finansowym możesz zyskać ciekawsze, bardziej funkcjonalne i luksusowe wnętrze.

PROJEKT WNĘTRZA

Dla mieszkań i domów inwestycyjnych, a więc przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż.
Przygotowanie projektu zarówno pod względem funkcjonalnym – rozplanowanie przestrzeni jak i wizualnym – dobór kolorystyki, materiałów, mebli, oświetlenia, dodatków, również zaprojektowanie części mebli i zabudowy stolarskiej, tak by potencjalni odbiorcy chętniej tam zamieszkali. Nacisk na dobrą relację jakości do ceny i możliwie neutralny charakter wnętrza, tak by grupa potencjalnie zainteresowanych osób była jak największa.


ZAKUP MATERIAŁÓW I DODATKÓW

Koordynacja wszystkich zakupów materiałów, mebli, wyposażenia, dodatków. Kontrola budżetu.

NADZÓR REMONTU

Komunikacja z wykonawcami takimi jak ekipy remontowe, stolarz, hydraulik itd. Regularne wizyty na budowie w celu kontroli zgodności z projektem oraz pilnowanie harmonogramów.

PROFESJONALNE ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI

Organizacja zdjęć nieruchomości uwypuklających zalety wnętrza na potrzeby ogłoszeń sprzedażowych lub na wynajem, a także do portfolio inwestora.

DZIAŁANIA PROMOCYJNE I SPRZEDAŻOWE

M. in. na swojej stronie internetowej, portalach ogłoszeniowych i społecznościowych oraz w ramach własnej sieci networkingowej.

Od dawna wiemy, że ‘kupujemy oczami’, moim celem jest tworzyć wnętrza, w których każdy czuje się jak w domu, cieszą oko, ale też zapewniają jakość i wygodę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze mną.